Pronájem chladícího zařízení aneb Krátkodobé či sezónní řešení klima

Pronájem chladícího zařízení aneb Krátkodobé či sezónní řešení klima

Zapůjčení chladícího zařízení je během léta tou nejjednodušší a především nejrychlejší variantou, jak docílit toho nejpříjemnějšího klimatu v kancelářích, průmyslových prostorách či sezónních akcích, které vedro sužuje. Jak jednoduché to celé půjčení u nás je?

 

Nejdříve si společně přiblížíme, jaké jsou vaše potřeby a jaké zařízení by pro vás bylo to pravé. Poté vám spočítáme cenu a od té doby už budete moci nechat vše na nás. Cena se bude odvíjet nejen od délky zápůjčky, ale také od rozsahu výkonnu, jaký budete potřebovat, komplikovatelnosti instalace, dopravy a podobně. Uděláme však vše pro to, abyste dostali tu nejlepší možnou nabídku za nejlepší cenu.

 

S tímto servisem od nás můžete počítat:

  • Výběr vhodného vybavení
  • Dopravu na místo určení
  • Instalaci a proškolení příslušné obsluhy
  • Servis a podpora 24/7
  • Demontáž a uvedení všeho do normálního stavu

 

Jakmile si plácneme, celou akci spustíme a vy už se nebudete muset o nic starat. Postaráme se o vaši provozovnu či akci jako o naši vlastní.

Sázíme na kvalitu

Pronajímáme pouze kvalitní zařízení, za které dáme ruku do ohně. Značky, se kterými operujeme, máme nespočetněkrát otestované, a to i v těch nejnepříznivějších podmínkách. V programu Rental vám rádi poskytneme zařízení AERMEC, což je Italská firma světové úrovně a zaručujeme, že i vy s ní budete spokojeni. 

 

AERMEC distribuujeme již více než 20 let a díky tomu známe každé jedno zařízení jako své boty. Rádi vám o tom řekneme více osobně, až se dozvíme, jaká očekávání od našeho programu Rental máte a jak velký trn z paty jím vytrhneme. 

 

Kdo si pronájem zařízení oblíbil nejvíce?

Tato služba velice potěší v případě, že plánujete údržbu vašeho stávajícího zařízení, nebo se potýkáte s náhlou havárií, která může solidně zamíchat kartami ve výrobnách, průmyslových zařízeních, ale i kancelářích a hotelech během období horka. Krátkodobé řešení je ale často aplikované během jednorázových akcí, veletrhů, sezónních podnicích a dalších příležitostí. 

 

Těšíme se až budeme moci vylepšit i to vaše klima.